Welpen Ochtendhorde

Jantje Beton

Planning Jantje Beton 2025 (Welpen Ochtendhorde)

Laatste wijziging: 16/3/25 00:15 Collecteopbrengst geplaatst (klik)

Deze pagina bestaat uit 3 delen:

1. Welkom
2. Verzamelpunt per dag / collectedagboek
3. Collectantenplanning


Jantje Beton logo payoff 1

Welkom!

Beste Welpen-ouders,

Op deze website vinden jullie de planning van Jantje Beton 2025. Daarnaast vinden jullie de verzamelpunten voor elke collectedag. Verzamelen is dagelijks om 18:00 uur. Tijdens de collecte is het dragen van de groepsdas van Scouting Wielewaal verplicht (want Scoutingactiviteit & herkenbaarheid & verhoogt de opbrengst).

Omdat ik vooraf niet in kan schatten welke straten/gedeelten van een wijk we in 1 avond kunnen lopen, is het vooraf niet bekend waar we verzamelen. Pas na een collecte-avond weet ik waar we de volgende dag verzamelen. Om niet elke dag een email te hoeven sturen, werk ik deze website elke avond bij. Ik wil jullie dan ook vragen op de dag dat je collecteert op deze site te kijken.

We beginnen zoals gebruikelijk met een inventarisatie van de collectanten. Geef hiervoor z.s.m. per email aan Akela door op welke avond/avonden je kunt lopen. Heb je meerdere avonden tijd, en mogen wij daarvan 1 (of meerdere) avond(en) kiezen, geef dat dan aan ons door. Zo kunnen we het aantal collectanten goed spreiden.

Nadat de inventarisatie is afgerond gaan we een planning maken. We bepalen dan op welke avonden we gaan collecteren, rekening houdend met het aantal beschikbare collectanten. Het verzamelpunt van de 1e collecteavond volgt de week voor de collecte. Het verzamelpunt voor elke volgende avond wordt de avond ervoor online gezet. Houdt de website dus in de gaten.

Vragen of opmerkingen? Stuur dan een email naar Akela of neem even telefonisch contact op (telefoonnummer bekend).

Groeten,

namens de Welpenleiding Ochtendhorde,

Akela (Olaf)

 

Vergeet de groepsdas niet te dragen! Dit verhoogt de opbrengst

das wielewaal

 

Locatie verzamelen (dagelijks 18:00 uur)

Klik hier voor een overzicht van de collectanten per avond.



 

Dag Verzamelpunt


Maandag 24 februari

Collectedagboek: Lief dagboek, de eerste dag zit erop. Vanmiddag werd het nog even spannend, want regen. Maar alsof de Weergoden wisten dat Eindhoven vanavond op pad ging, klaarde het net voor zessen op. Dank je wel daarvoor ;)

We waren met z'n tienen, een mooie club om de toch best flinke wijk van links naar rechts te doorkruisen. Lief lachend lukte het de meisjes uitstekend om het spaarzame kleingeld de bus in te krijgen. Briefgeld hebben we ook geregeld gezien, da's natuurlijk extra leuk! Al met al een prima avondje. Morgen gaan we er weer op uit. Tot dan!



Dinsdag 25 februari

Collectedagboek: Hoi dagboek,
Dag twee van de collecte is alweer voorbij. Vandaag zijn er weer veel muntjes verdiend door de lief te lachen, er zijn ook wat briefjes verdiend en zelfs 1 van €50!
We waren gelukkig net klaar toen we de regendruppels voelden en konden droog naar huis.
Tot morgen!



Woensdag 26 februari

Collectedagboek: Wow! Wat ging het goed. Ik denk dat we een record te pakken hebben lief dagboek. We hadden een grote wijk voor de boeg, en het doel was om een ruime 1.000 huizen te collecteren voor half 9. Dat is gelukt! En om 8 uur waren we klaar....Wat een stel toppers hielpen ons mee vanavond.

De wijk zelf staat niet bekend als een hele goede wijk, maar dat mocht de pret niet drukken. De bussen zijn -door het grote aantal keer aanbellen- weer flink zwaarder geworden vandaag. 

Morgen nog een dagje, en dan mogen na 4 dagen de beentjes omhoog. 



Donderdag 27 februari

Collectedagboek: Na 3 fijne collectedagen (want droog), zat het weer vandaag flink tegen. We hebben 2 behoorlijke buien op ons dak gehad, maar tussendoor gelukkig wel droog. Door ons toegenomen zieligheidsgehalte waren de mensen behoorlijk gul. Fijn! We waren met z'n negenen, in een wijk die groot genoeg is om met 15 rond te lopen. En ondanks de grootte van de wijk en het matige weer, hebben we het kei goed gedaan! Rond 20:15 waren we allemaal terug bij de auto. Netjes hoor. 

Nu hebben we een weekje rust vanwege carnaval (of gaan die 2 zaken niet samen??). Volgende week donderdag zijn we weer van de partij! Tot dan lief dagboek.



Vrijdag 28/2, zaterdag 1/3, maandag 3/3 en dinsdag 4 maart

Geen collecte tijdens de carnavalsdagen



Woensdag 5 maart

Geen collecte, onvoldoende collectanten



Donderdag 6 maart

Collectedagboek: Hoi lief dagboek. Daar zijn we weer. Na een week "uitrusten" vanwege carnaval gingen we vandaag met maar liefst 10 man op pad in de wijken Hagenkamp en Schrijversbuurt. Een grote wijk, met heel veel grote flats, en tussendoor verstopt allerlei huizen in kruip-door-sluip-door-paadjes, weggetjes en steegjes. Hekken blokeerden simpele doorgangen, waardoor we honderden meters om moesten lopen, wijkvernieuwing maakte het er niet gemakkelijker op. Overal bouwmateriaal, rotzooi en heel veel steigers. En ja, ik moet bukken om onder zo;n steiger door te kunnen onderweg naar de voordeur. En ja, dat ging goed....op de heenweg, maar draai eens om en loop eens weg bij die voordeur na een gesprek van een minuut. Ik was die hele steiger vergeten. Maar hij was er toch echt nog steeds. Gelukkig heb ik nu een blijvende herinnering aan de steiger....op m'n voorhoofd ;(

Het collecteren ging kei goed, ondanks de dubbele wijk waren we rond achten al klaar. Wederom heel netjes. Omdat Pien nog vakantie had en pas om 12 uur naar bed hoefde :) , hebben we nog even alle flats voorzien van een QR kaartje. Wie weet komt daar nog wat mee binnen. En we waren er toch....

Zo na het schrijven nog even alle spullen voor morgen in orde maken, en dan kan de avond beginnen. Tot morgen lief dagboek.



Vrijdag 7 maart

Collectedagboek: De laatste avond zit erop! Eindelijk. Toch zwaar, 6 avonden collecteren....

Het was een mooie dag, de zon scheen en het was zeker niet koud. De lente komt er aan! En met al die zonnestralen is het toch iets minder jammer als mensen niks in de bus doen. Vooral het eerste stukje van de wijk hield de eer hoog, daar loopt het nooit zo goed. Een paar straten verderop in de wijk ging het prima, de bussen zijn flink zwaarder geworden. Het nodige munt- en briefgeld verdween in de sleuf. Heel fijn. We waren ook vandaag weer redelijk bijtijds klaar, dus de beentjes konden mooi de lucht in ;) 

Tot morgen, dan gaan we nog even knallen! 



Zaterdag 8 maart

Let op: We draaien (alleen) in de middag! 12:30-16:00 uur

Collectedagboek: Wat ging het goed! Alles zat mee. Prachtig weer, vrolijke mensen en enthousiaste kinderen. Wat wil een mens nog meer. De kinderen hebben het kei goed gedaan. Er werd veel QR gescand, maar ook contanten verdwenen veel in de bus. Hoe meer mensen ze vroegen, hoe vaker ze ja kregen. De kinderen die een nee vervelend vonden en minder mensen gingen vragen, kregen daardoor natuurlijk ook minder vaak ja. Dat verschil zag je wel in het gewicht van de bussen. De absolute topper was Sahasra, die een bus had van 1630 gram. Echt heel er knap gedaan! Hard gewerkt Sahasra. Pien (1471) en Noor (1321) vulden de andere "podiumplekken" van de kinderen die hun bus wilden laten wegen. Goed gedaan meiden, allemaal! Wij vonden het een leuke dag.

De collecte zit er nu echt op. De afwerking gaat nog een week duren, te beginnen met het verzamelen van alle bussen van de Wielewaal en het tellen van de inhoud. Het grote duimen is begonnen lief dagboek. 

PS: De huis-aan-huis collecte mag dan wel geëindigd zijn, de digitale collecte loopt nog door. Onze eigen speltak collectebus vind je hier: https://jantjebeton.digicollect.nl/scouting-wielewaal-welpen-ochtendhorde





16 maart

Opbrengst collecte bekend

De opbrengst is bekend. Ik kan er kort over zijn

           WOW!!!!!!

Ons meerjarig gemiddelde ligt zo rond de 1.600 euro opbrengst, waarvan de helft voor onze speltak is. Ons record lag op ruim 2.100 euro en stamt uit 2022.

Daar zijn we dit jaar RUIM overheen gegaan. We hebben dit jaar maar liefst

 ----------> 2.405 EURO ! <----------

opgehaald, een enorm bedrag. Na aftrek van wat kosten verwachten we zo'n 1.187 euro bij te schrijven op onze rekening, een absoluut recordbedrag!

We zijn bijzonder blij met dit hoge bedrag en willen iedereen die heeft meegeholpen nogmaals bedanken. Het bedrag wordt voornamelijk gebruikt voor het Zomerkamp, door deze inkomstenbron houden we de eigen bijdrage van ouders zo laag mogelijk.

Schrijf de data voor volgend jaar alvast in je agenda zodat er niets tussen komt ;) De collecte valt dan van maandag 2 t/m zaterdag 7 maart 2026, ruim na carnaval. We hopen op iedereen te kunnen rekenen.

   

 

Planning collecte (voornaam collectant/voornaam Welp)

Klik hier voor een overzicht van de verzamellocaties per avond.

Enkele aandachtspunten:

Mocht je onverhoopt niet kunnen, laat het dan z.s.m. aan Olaf weten; Heb je gelegenheid om een keer extra te collecteren, dan horen we dat erg graag! (liefst de avond ervoor zodat we voldoende bussen etc. mee kunnen nemen); Naast elke dag staat een indicatie van het aantal mensen dat we nog kunnen gebruiken. Staat er VOL, dan zijn er in principe geen collectanten meer nodig. Als je een extra avond kunt collecteren, zou het prettig zijn wanneer je dat doet op avonden waar geen VOL bij staat.Jantje Beton Facebook Word Collectant1

Dag Naam
Maandag 24 februari 1 Fiere
(minimaal 6 mensen, maximaal 12) 2 Marc (Fiere)
  3 Noor
  4 Daan (Noor)
  5 Raeven
  6 Kris (Raeven)
VOL  7 Juul
8 Daniël (Juul)
 
   
 
  9 Akela
  10 Rama
 
 


   
Dinsdag 25 februari 1 Hannah
(minimaal 6 mensen, maximaal 12) 2 Kees (Hannah)
  3 Vicky
  4 David/Petra (Vicky)
VOL  5 Merel (Eva B)
  extra: Merel 
 
 
  6 Raksha
  7 Rama
   
   
   
   
 


   
Woensdag 26 februari 1 Annemarie
(minimaal 6 mensen, maximaal 12) 2 Koen (Annemarie)
  3 Karel (Jasmijn/Fieke)
4 Micha (Mara)
  5 Natasha
VOL 6 Susan (Natasha)
  7 Akela
  8 Raksha
  9 Ikki
   
   




Donderdag 27 februari 1 Hazal
(minimaal 6 mensen, maximaal 12) 2 Besime (Hazal)
  3 Mohan (Hemaabhya)
  4 Niene
  5 Joost (Niene)
  6 Praveen (Sahasra)
Nog 2 of 3 collectanten
 
  9
  9 Akela
  10 Rama
  11 Raksha
   


woensdag 5 maart 1 Liesbeth (Jasmijn/Fieke) (of 7/3) --> 7/3
(minimaal 6 mensen, maximaal 12) 2 Lana --> 7/3
  3 Judith (Lana) --> 7/3
  4
  5
  6
Geen collecte, onvoldoende collectanten. Iedereen die vandaag kon, is in overleg gepland op vrijdag 7/3 7
   
  Akela
  9 Ikki
   
   


Donderdag 6 maart 1 Mohan (Hemaabhya)
(minimaal 6 mensen, maximaal 12) 2 Niene
  3 Joost (Niene)
  4 Pien
VOL 5 Jolijn (Pien)
6 Nikki
  7 Tom (Nikki)
  8 Esmee (Nikki)
  9 Yvonne (Nikki) 
  10 Akela
. 11 Ikki


Vrijdag 7 maart 1 Liesbeth (Jasmijn/Fieke)
(minimaal 6 mensen, maximaal 12) 2 Lana
  3 Judith (Lana)
  4 Isa
  5 Mark (Isa)
 
redelijk goed bezet
6 Akela
(tenzij je alsnog wil collecteren, of omdat je een keer extra wil) 7 Raksha
   
 
 
 
Zaterdag 8 maart, 12:30-16:00
1 Fiere 2 Noor
(collecte met alle kinderen/centrum Eindhoven) 3 Annemarie 4 Juul
  5 Hazal 6 Nikki
  7 Jasmijn 8 Fieke
Afmeldingen jeugdleden zaterdag: 9 Lana 10 Fleur
19 Eva M 20 Suzanne 11 Vicky 12 Niene
21 Hemaabhya 22 Mara (vakantie) 13 Ilse 14 Natasha
23 Hannah (vakantie) 24 Raeven (vakantie) 15 Eva B 16 Sahasra
Nog niet zeker jeugdleden 17 Pien 18 Isa
-  
   
Nog niets gehoord van jeugdleden  
--  
   
Afmeldingen leiding zaterdag: Leiding:
Marala (stage Suriname), Raksha Akela, Rama, Ikki
   
   

Ouder 1: Karel (Jasmijn/Fieke)
We hebben voldoende aan 3 leiding + 2 hulpouders, dank je wel Ouder 2: Mark (Isa)
   
  Reserve 1: nvt
Reserve 2: nvt
 

Graag horen we nog of de ouders van onderstaande kids op een moment in de week kunnen collecteren:Jantje Beton Facebook Doe Iets Goeds1

  • --

 Afmelding gehele huis-aan-huis-collecte:

  • Ilse
  • Eva M
  • Suzanne
  • Fleur
  • gelukkig kan de rest wel helpen. Dank je wel!

Onzeker:

  • --

 

 # # #

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekstdump:

We verzamelen om 18:00 uur in de wijk xxxx, bij de xxx hoek xxxx. Zie het kaartje op Google Maps.

Aandachtspunten:

  • Alle collectanten moeten een groepsdas dragen van Scouting Wielewaal. Voor ouders waarvan bekend is dat het kind mee komt zorgen wij voor een extra das;
  • We gaan uit van de planning van collectanten zoals die hieronder is genoteerd. Het aantal bussen dat wordt meegenomen naar de locatie is afgestemd op het aantal collectanten dat zich heeft opgegeven. Is een kind niet opgegeven maar komt ze alsnog mee? Bel/sms/Whatsapp Olaf dan zodat er een extra collectebus meegenomen wordt;
  • Kinderen (en ouders) lopen elk met een eigen bus en ieder doet een eigen deur, zoals bekend loopt de rest van de groep bij de deuren daar omheen.

Na afloop van de collecte plaatsen we hier een collectedagboek, zodat iedereen op de hoogte blijft van onze vorderingen.